TR

Hakkımızda

MEKSER

MEKSER

Firmamız 25 yıllık sanayi deneyimi ile yüksek kaliteli ürün ve hizmet üretimi yapmaktadır. MEKSER Mühendislik , teknik kadrosu ve organize sanayide bulunan gelişmiş üretim tesisi ile endüstriyel ürünler için hizmet vermektedir. Firmamızın çok sayıda tescilli patenti ve endüstriyel tasarımı bulunmaktadır. Firmamız ülkemize , çevremize, bulunduğumuz şehre , katma değerde bulunmayı ve sanayimizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Tüm ürünlerimiz yüksek malzeme kalitesi ile sağlam ve titizlikle, güçlü bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. Organize sanayi bölgesinde fabrikamızla güçlü ticari yapımız ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ

Tüm sektöre örnek olan, ilham veren bir marka olmaktır. İlkelerimiz ve Değerlerimiz
Müşteriyi aldatan kendini aldatır ilkesine inanırız.
Başarının üç sırrı olduğuna inanırız: Çalışkanlık, dürüstlük ve sabır.
İstişareye ve ekip çalışmasına çok önem veririz. Victor Hugonun dediği gibi “ Zamanı gelmiş bir fikrin karşısına dikilme gücüne hiçbir ordu sahip değildir.”
İşyerimizin en önemli değeri nitelikli çalışanlarımızdır. Bir işyeri sahip olduğu elemanlardan ne daha iyi ne de daha kötüdür.
Her işimizi heyecanla aşkla yaparız. “Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz.”
Başarmak isteyen herkese fırsat veririz. “İnsanlar başarmak için doğarlar, başarısızlık için değil.”
Bize göre kalite bir ahlak felsefesidir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikamız
Firmamızdan talep edilen ürün ve hizmetleri, kalite kontrolün herkesin işinin olduğu bilinci ile, insana, çevreye, topluma ve devlete saygılı olarak, müşteri memnuniyetini artırarak ve sürekli gelişmeyi hedefleyerek karşılamaktır.
Çevre Politikamız
Kalite gerekliliklerinin yanında,
Üretimlerimizde ve yatırımlarımızda çevre mevzuatlarına uygun,
İnsanlara, hayvanlara, bitki örtüsüne, zarar vermeyen ürünler ve tesisler yapmaktır.
“Önce İnsan” felsefesi ile, üretim ve hizmet çalışmalarımızı gerçekleştirmek, gerekli kanun, yönetmelik ve kurallara çalışanlarımızla birlkte uymak, ruhen ve bedenen, sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir iş ortamı oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Kalite gerekliliklerini yerine getirerek ve bilimsel yöntemleri kullanarak, işimizi sürekli geliştirmek, bu sayede iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve çevreye değer katan bir kuruluş olmaktır.

BANKA BİLGİLERİ

MEKSER YAPI İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ.
HALK BANKASI BAŞKENT OSB ŞUBE ŞUBE KODU:1535
HESAP NUMARASI:101 001 42
İBAN NUMARASI :TR47 0001 2001 5350 0010 1001 42